سود پرک فراشیمی

 

سود پرک فراشیمی با فرمول شیمیایی NaoH  و نام های متداول سود کاستیک و سود سوزآور جامد به صورت جامد پولکی ،سفیدرنگ و بدون بو میباشد.این ماده دارای خاصیت قلیایی قوی نسبت به سایر مواد بازی است و واکنش پذیری بالایی دارد و به صورت محلول در آب به شدت خورنده است و در فرآیندهای شیمیایی محصولات جانبی نامطلوب مانند کربن دی اکسید یا سایر کربنات ها تولید نمیکند و کاربرد بسیار گسترده ایی در صنایع دارد.از جمله:صنایع نفت و گاز و پتروشیمی،صنایع تولید کاغذ و خمیر کاغذ،صنایع نساجی،صنایع غذایی و کشاورزی،صنایع رنگ و رزین،صنعت چربی گیر و سایر صنایع وابسته،صنعت داروسازی الکل سازی و آرایشی بهداشتی ،صنعت فلزی و آبکاری و گالوانیزه،آلومنیوم و تولید شیشه روی،صنعت باطری سازی و....

 

مزایای استفاده از سود پرک فراشیمی شیراز:

ارسال نمونه

خلوص 98%

تحویل به موقع

مناسب ترین قیمت

ارسال به سراسر کشور

صادرات به سایر کشورها

تحویل به شرط آنالیز و محصول با کیفیت

بسته بندی اصولی و متنوع از جمله کیسه های 25 کیلویی تک لایه و دولایه پروپیلن با دوخت مناسب

 

به موارد زیر در حمل و نگه داری سود پرک دقت شود:

در جای خشک با تهویه مناسب نگه داری شود.

انبار سر پوشیده دور از مواد ناسازگار مانند اسید و ....برای نگه داری سود پرک در نظر گرفته شود.فقط در زمان لازم درب کیسه باز شود و بعد از استفاده درب کیسه به صورت مناسب بسته شود .

سود پرک در هنگام حل شدن در آب حرارت زیادی تولید میکند.

علایم هشدار دهنده شامل خوردگی و ... در معرض دید قرار داده شود.

 

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه سود پرک فراشیمی شیراز:

متشکل از پرسنلی آموزش دیده در راستای کنترل  کیفیت محصول به مشتریان عزیز در تلاش میباشد.کنترل کیفیت از مرحله ورود مواد اولیه به کارخانه تا به دست آمدن محصول نهایی کنترل و بازرسی میشود.

 

نحوه نگه داری سود پرک:

سود سوز آور پرک  یا جامد زطوبت هوا را خیلی سریع جذب و تغییر شکل می دهد( کلوخه و مایع میشود ) و باعث کاهش خلوص سود پرک میشود. در ضمن به علت خاصیت خورندگی بسیار بالای این محصول در ظرف پلاستیکی درب دار نگه داری شود و از نگه داری در ظروف آلومینیومی استفاده نشود.هنگام حمل و نقل باید سود پرک باید تحت پوشش های حفاظتی قرار گیرد چرا که با بسیاری از مواد آلی و غیر آلی واکنش میدهد.

نظراتــــــ